Kominki Nadmuchowe

Kominka nadmuchowe

Posiadamy kominki nadmuchowe firm Lechma oraz Jotul.

Nowoczesne i obecnie często stosowane rozwiązanie. Zastosowanie tego kominka w pomieszczeniu pozwala ogrzać nie tylko pomieszczenie, w którym jest kominek, ale także cały dom. Warto przemysleć takie rozwiązanie grzewcze, gdyż jest praktyczne i urozmaica wygląd wnętrza. System jest rozwiązeniem ekonomicznym pozwalajacym na szybkie rozprowadzenie ciepła bez nadmiernych strat dzięki zastosowaniu wentylatora i odpowiednich kanałów.

Kominek powietrzny PP- 400 Flat
Kominek powietrzny typu PP- 400 Flat to wkład o mocy nominalnej 10 kW. Wyposażony jest w nowoczesne drzwiczki z podwójną szybą podnoszone do góry o wymiarach 1000x450mm.Przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.
Orientacyjny koszt urządzenia: 7500 zł netto
Kominek powietrzny PP-200 Exclusive SBJ
Kominek powietrzny typu PP- 200 Exclusive SBJ z drzwiczkami prawostronnymi lub lewostronnymi z jednolitą szybą o mocy nominalnej 24 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.
Orientacyjny koszt urządzenia: 7300 zł netto
Kominek powietrzny PP- 200 Exclusive SBD
Kominek powietrzny PP- 200 Exclusive SBD z drzwiczkami prawostronnymi lub lewostronnymi z dzieloną szybą o mocy nominalnej 24 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.
Orientacyjny koszt urządzenia: 6800 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Standard Lux
Kominek powietrzny PP-190 Standard Lux z drzwiczkami prawostronnymi lub lewostronnymi o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza.Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.
Orientacyjny koszt urządzenia: 3500 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Standard
Kominek powietrzny PP-190 Standard z drzwiczkami lewostronnymi lub prawostronnymi o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2700 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Panorama
Kominek powietrzny PP-190 Panorama z drzwiczkami lewostronnymi lub prawostronnymi o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.
Orientacyjny koszt urządzenia: 3500 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Pryzma dzielona
Kominek powietrzny PP-190 Pryzma dzielona z drzwiczkami lewostronnymi lub prawostronnymi z szybą dzieloną o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2900 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Pryzma jednolita
Kominek powietrzny PP-190 Pryzma jednolita z drzwiczkami lewostronnymi lub prawostronnymi z szybą jednolitą o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.
Orientacyjny koszt urządzenia: 3500 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Korner Pryzma Dzielona
Kominek powietrzny PP-190 Korner Standard Pryzma Dzielona to wkład z drzwiczkami lewostronnymi lub prawostronnymi o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.Posiada budowę trójkątną, dzięki czemu doskonale nadaje się do montażu w narożnikach pomieszczeń, idealne rozwiązanie w małych i średnich domkach, w których liczy się każdy cm2 powierzchni.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2400 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Korner Panorama
Kominek powietrzny PP-190 Korner Panorama to wkład z drzwiczkami lewostronnymi lub prawostronnymi o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.Posiada budowę trójkątną, dzięki czemu doskonale nadaje się do montażu w narożnikach pomieszczeń, idealne rozwiązanie w małych i średnich domkach, w których liczy się każdy cm2 powierzchni.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2600 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Korner Pryzma Jednolita
Kominek powietrzny PP-190 Korner Pryzma Jednolita to wkład z drzwiczkami lewostronnymi lub prawostronnymi o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.Posiada budowę trójkątną, dzięki czemu doskonale nadaje się do montażu w narożnikach pomieszczeń, idealne rozwiązanie w małych i średnich domkach, w których liczy się każdy cm2 powierzchni.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2600 zł netto
Kominek powietrzny PP-190 Korner Standard
Kominek powietrzny PP-190 Korner Standard to wkład z drzwiczkami lewostronnymi lub prawostronnymi o mocy nominalnej 14 kW, stalowy wyłożony szamotem jest przeznaczony do dystrybucji ciepłego powietrza. Kominek przeznaczony do spalania drewna, pelletu i brykietu.Posiada budowę trójkątną, dzięki czemu doskonale nadaje się do montażu w narożnikach pomieszczeń, idealne rozwiązanie w małych i średnich domkach, w których liczy się każdy cm2 powierzchni.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2200 zł netto
Kominek powietrzny Jotul I 570
Kominkek Jotul I 570 to duży, żeliwny wkład kominkowy z ramą prostą poziomą o mocy 14kW,w kolorze czarnym. Przystosowany do spalania drewna. Drzwi posiadają dużą, płaską szybę w układzie poziomym. Nowoczesny design pozwala na dopasowanie kominka do kążdej obudowy.Idealnie pasuje do każdego pomieszczenia.
Orientacyjny koszt urządzenia: 5935 zł netto
Kominek powietrznyJotul I 530 FL
Kominkek Jotul I 530 FL to średni, żeliwny wkład kominkowy z ramą prostą poziomą o mocy 14kW, w kolorze czarnym. Przystosowany do spalania drewna. Drzwi posiadają dużą, płaską szybę w układzie poziomym.Asymetryczny front nadaje wyjatkowy design pomieszczenia.
Orientacyjny koszt urządzenia: 5529 zł netto
Kominek powietrzny Jotul I 18 Panorama
Kominkek Jotul I 18 to duży, żeliwny wkład kominkowy o mocy 15kW, w kolorze granatowoczarnym. Przystosowany do spalania drewna. Drzwi posiadają dużą, panoramiczną szybę w układzie poziomym. Nowoczesny wygląd sprawia, że wkład idealnie komponuje się z różnymi rodzajami zabudowy.
Orientacyjny koszt urządzenia: 5935 zł netto
Kominkek powietrzny Jotul I 400 FL
Kominkek Jotul I 400 FL to średni, żeliwny wkład kominkowy z ramą prostą poziomą o mocy 6kW, w kolorze czarnym. Przystosowany do spalania drewna . Drzwi posiadają dużą, płaską szybę w układzie poziomym. Nowoczesne wzornictwo pozwala na dopasowanie kominka do każdej obudowy.
Orientacyjny koszt urządzenia: 5203 zł netto
Kominek powietrznyJotul I 200 FL
Kominkek Jotul I 200 FL to średni, żeliwny wkład kominkowy z ramą prostą poziomą o mocy 6kW, w kolorze czarnym. Przystosowany do spalania drewna . Drzwi posiadają dużą, płaską szybę w układzie poziomym. Asymetryczny design pozwala na dopasowanie kominka do każdej obudowy. Idealny element wystroju każdego pokoju dziennego.
Orientacyjny koszt urządzenia: 4472 zł netto
Kominkek powietrzny Jotul I 80 RH Panorama
Kominkek Jotul I 80 RH Panorama to średni, żeliwny wkład kominkowy z ramą prostą poziomą o mocy 12kW, w kolorze szarym. Przystosowany do spalania drewna. Drzwi posiadają dużą, panoramiczną szybą w układzie poziomym. Klasyczne wzornictwo pozwala na dopasowanie kominka do klasycznych i nowoczesnych wnętrz.
Orientacyjny koszt urządzenia: 4635 zł netto
Kominek powietrzny Jotul I 350 FL
Kominkek Jotul I 350 FL to średni, żeliwny wkład kominkowy z ramą prostą pionową o mocy 8kW, w kolorze szarym. Przystosowany do spalania drewna. Drzwi posiadają prostokątną, płaską szybę w układzie pionowym. Nowoczesne wzornictwo pozwala na dopasowanie kominka do każdej obudowy, idealny do większych pomieszczeń.
Orientacyjny koszt urządzenia: 5447 zł netto
f