Stacje uzdatniania wody

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia do uzdatniania wody dopasowane do indywidulanych potrzeb.

Stacja uzdatniaia wody jest to wyspecjalizowane urządzenie służące do dostarczania oczyszczonej wody z nadmiaru żelaza, manganu i do zmiękczenia twardej wody.


Aquahome 20-N  to najczęsciej kupowane urządzenie stosowane w 3-4 osobowych gospodarstw domowych.
Dostępne są także modele Aquahome 10-N przystosowane do użytkowania w mieszkaniach oraz stacja Aquahome 30-N znajdująca zastosowanie dla domów o bardzo dużej powierzchni. Służy do oczyszczania wody wodociągowej.

 

Aguamix-N

Urządzenie eliminujące nadmierne ilośći żelaza i manganu znajdujące się w wodzie.
Najczęściej stosowane w domach w których jest bardzo duża ilość bakterii powodujące zarastanie rur wodociagowych. Służy do oczyszczania wody z ujęcia własnego.Dla układów kotłowych mamy do zaoferowania trzy modele: Aquaset 500-N, 1000-N oraz 2000 w zależności od wymaganej mocy potrzebnej do zmiękczenia wody oraz regeneracji złoża.

 

Filtr ze złożem wielofunkcyjnym Aquacarbon

Innowacyjne urządzenie, które jednocześnie filtruje wodę do poziomu minimum 20 mikrometrów (grubość włosa wynosi od 50 do 100 mikrometrów), eliminuje nieprzyjemny zapach chloru oraz poprawia smak i wygląd wody.Bardzo często stosowane jako uzupełnienie stacji zmiękczania wody Aquahome  oraz stacji uzdatniania wody Aquamix jest filtr ze złożem wielofunkcyjnym Aquacarbon.

Aquahome 20-N
Aquahome 20-N jest to stacja uzdatniania wody oczyszczająca wodę z nadmiaru chloru oraz zmiękczająca twardą wodę. Urządzenie przystosowane dla 3-4 ososbowych gospodarstw domowych zapewniając wydajność wody między regeracjami w ilości 4100 litrów.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2495 zł netto
Filtr ze złożem wielofunkcyjnym Aquacarbon
Filtr ze złożem wielofunkcyjnym Aquacarbon jest to system filtracji, poprawy smaku i zapachu wody. Bardzo często stosowane jako uzupełnienie stacji zmiękczania wody Aquahome oraz stacji uzdatniania wody Aquamix jest filtr ze złożem wielofunkcyjnym Aquacarbon.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2061 zł netto
Stacje uzdatniania wody dla układow kotłowych
Aquaset 500-N jest to stacja uzdatniania wody dla układów kotłowych o przedziale mocy 80-500 kW zawierająca stację zmiękaczania wody ze sterowaniem objetościowym.Idealna dla mniejszego domku jednorodzinnego.
Orientacyjny koszt urządzenia: 2899 zł netto
f