Praca u nas

Do Salonu Firmowego Viessmann Gliwice i Bytom poszukujemy:

Inżynier HVAC - Specjalista ds. Systemów Grzewczych i Wentylacji Viessmann

 O nas:

 Jesteśmy firmą, która działa na rynku od 15lat. Specjalizujemy się w projektowaniu, doborze, montażu i serwisie systemów grzewczych i wentylacyjnych. W praktyce oznacza to, że nie sprzedajemy osobnych podzespołów lecz inwestorom dajemy kompleksowe rozwiązanie, co odróżnia nas od innych. Jako zespół młodych ludzi posiadamy dużą wiedzę z zakresu techniki instalacyjnej a wszystko za sprawą tego, że wspólnie łączymy pracę z zabawą.

 - Zatrudniamy ponad 25 pracowników,

- Mamy ponad 15 lat doświadczenia na rynku budowlanym

- Jesteśmy największym Salonem Firmowym Viessmann w woj. śląskim

- Centrala w Gliwicach, oddział handlowy w Bytomiu

  Opis stanowiska pracy / Zakres obowiązków:

 - fachowe doradztwo techniczno handlowe w B2C i B2B

- realizacja zapotrzebowań klientów na produkty oraz usługi oferowane przez firmę

- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych

- przygotowywanie ofert techniczno handlowych

- projektowanie instalacji grzewczych i wentylacyjnych

- nadzór inwestorski nad prowadzonymi pracami instalacyjnymi

- praca stacjonarna

 Wymagania konieczne:

 - preferowane wykształcenie wyższe techniczne

- minimum 2-letnie doświadczenie w branży instalacyjnej

- doświadczenie w aktywnej sprzedaży dla Klientów B2C i B2B

- znajomość branży i urządzeń techniki grzewczej i wentylacyjnej

- organizacja, zaangażowanie, samodzielność i inicjatywa w działaniu

- prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

- umiejętność pracy pod presją, wysokie zdolności interpersonalne

- umiejętność budowania długofalowych relacji z Klientami

 Oferujemy:

- pracę na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- wynagrodzenie zasadnicze + premie za osiągane wyniki + bonusy

- specjalny program rozwoju zawodowego, bogaty pakiet szkoleniowy

- nowoczesne biuro + przytulna kuchenka z pyszną kawą dla naszych pracowników

- otwarte i wspierające środowisko pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@mabapa.pl

Termin nadsyłania ofert mija 31.03.2013r.

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Na aplikacjach prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

f