Kocioł Orligno 100 z układem do spalania pelettu Orlański
Orlański Orligno 100
Kocioł Orligno z układem do spalania pelletu wyróżnia się innowacyjnym palnikiem z możliwością sterowania. Zaawansowana technologia pozwala na dostarczenie optymalnej ilości powietrza i paliwa potrzebnej do spalania.
Orientacyjny koszt produktu: 8 300 zł netto

Kocioł wielopaliwowy z układem do spalania pelletu Orligno 100 (o mocy 16 i 24 kW)  wyposażony jest w: palnik z automatyką, elastyczną rurę podającą, zbiornik paliwa, tuleję pod czujnik kotłowy, zestaw kształtek ceramicznych oraz drzwi dolne dostosowane do montażu palnika.

Samoczyszczący palnik z możliwością sterowania

Palnik pelletowy ORLECO to innowacyjne rozwiązanie pozwalające na spalanie paliw stałych – pellet o średnicy od 6 do 8 mm przy jednocześnie niskiej emisji szkodliwych substancji do środowiska.

Palnik jest wyposażony w nowoczesny układ mikroprocesorowy, który umożliwia regulację kotła oraz systemu centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej. Wystarczy załadować paliwo, a zaawansowany kontroler w ciągu kilku minut rozpali paliwo w palenisku.

Zaawansowana technologia steruje procesem spalania poprzez dostarczanie optymalnej ilości powietrza i paliwa.  Takie rozwiązanie zapewnia sprawność grzewczą do 91%.

 

 

 

Dane techniczne kotła:

 

f