Kocioł Orligno 500 Orlański
Orlański Orligno 500
Kocioł Orligno 500 wyróżnia się wysoką sprawnością (powyżej 92%), prostą obsługą i dużym zbiornikiem paliwa o pojemności 255 l.
Orientacyjny koszt produktu: 10000 zł netto

Kompaktowy kocioł Orligno 500 o mocy 25 kW ze zintegrowanym zasobnikiem pelletowym jest przystosowany do spalania ekologicznego paliwa pellet o średnicy od 6-8 mm i długości 10 do 50 mm. Palnik ze stali żaroodpornej pozwala na uzyskanie wysokiej sprawności grzewczej (powyżej 92%) przy jednocześnie niskiej emisji szkodliwych substancji do środowiska.

Automatyzacja i komfort korzystania

Proces rozpalania odbywa się za pomocą grzałki ceramicznej o mocy 400 W. Wystarczy załadować paliwo, które w ciągu kilku minut rozpali się w palenisku.

Duży zbiornik paliwa (poj. 255 l) nie wymaga częstego uzupełniania paliwa. Maksymalne zapełnienie komory daje możliwość pracy kotła do 170 godzin.

Regulator kotłowy Orligno 500 składa się z panelu operatorskiego i modułu wykonawczego. Posiada duży wyświetlacz z intuicyjnym menu opisowym. Poza podstawowymi funkcjami, niezbędnymi do pracy kotła, steruje pompą c.o. i c.w.u., oraz pompą zasilania zbiornika akumulacji ciepła.

 

Dane techniczne:

f